Sula oma pehmusesse

Sula oma pehmusesse

Nii tihti küsitakse “kuidas olla rohkem naiselik, kuidas leida tasakaal oma naiseliku ja meheliku energia vahel”

Ma isiklikult ei arva, et meie, naistena, peaksime töötama selle kallal, et leida tasakaal oma meheliku ja naiseliku poole vahel. Naiselikkus on meie essents. Meie, naised, oleme selle kehastused, me oleme sellest loodud. Pigem ma küsiksin, et kallid naised, miks te üldse arvate, et teis peaks olema mehelik energia?

Tasakaalust väljas olemine tähendab iseendast eemale triivimist. See tähendab, et me oleme võtnud endasse uskumuse, et see kes me päriselt oleme, ei ole maailma jaoks piisav. Selle asemel, et proovida olla rohkem naiselik, võiksime hoopis endalt maha koorida need kihid ja uskumused mis panevad meid arvama, et meie naiselikkusest ei piisa. Mis panevad meid arvama, et peame omaenda olemusest välja astuma, et end maailmale tõestada. Mis panevad meid uskuma, et me peame olema tugevad, et me peame olema iseseisvad (sest naiselikkus ei ole seda?), et me peame kõike ise tegema või, et me peame üldse kõike tegema.

Selleks, et mitte kunagi enam tunda nagu sa peaksid oma naiselikkusest välja tulema või nagu sa peaksid valima, millises energias igapäevaselt toimetada, armu kõrvuni ära naiseks olemisse. Armu magusalt, kirglikult, jumaldavalt. Sea naiseks olemine oma elus kõige tähtsamaks ning vaata ise, kuidas kogu ülejäänud elu end ise ümber korraldab, et sinu essentsi igal sammul toetada ja imetleda.


?Naises pole mehelikku energiat, naise mehelik energia on tema mees.

?Mehes pole naiselikku energiat, mehe naiselik energia on tema naine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga